Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Міжнародні проєкти


З метою координації міжнародних контактів, здійснення обміном досвіду та інформацією кафедра туризму та економіки підприємства встановлює прямі зв’язки з іноземними освітніми і науковими інституціями, професорами і лекторами цих навчальних закладів у сфері освітньої, наукової та навчально-методичної діяльності (запрошення та участь в міжнародних конференціях, симпозіумах, круглих столах, тренінги в тому числі й особисті запрошення).

Викладачі кафедри туризму та економіки підприємства постійно беруть участь у міжнародних наукових конференціях, які проходять за кордоном (Польща, Німеччина, США, Канада, Чехія, Болгарія).

Міжнародна співпраця дає можливість викладачам кафедри опановувати і успішно потім використовувати новітні методики навчання, наукові розробки, інформаційні технології зарубіжних колег, як засоби інноваційного підходу до процесу навчання і підготовки фахівців з економіки промислового підприємства, підприємства туристичної сфери.


EU Green Recovery in the post-Covid-19 Period      

         

З 14.04.2022 по 31.08.2022 Бєлобородова М.В. приймала участь в науково-педагогічному та мовному стажуванні в університеті ім. Коменського, Братислава, Словацька Республіка. В рамках стажування була запрошеним лектором та викладала семінарські заняття із дисципліни «Економічна політика ЄС» для магістрів цього університету.


ERASMUS+


З 22.05.2023 по 26.05.2023 доцентка кафедри Марія Бєлобородова в рамках обміну прочитала лекції зі сталого туризму та екологічного управління в сфері обслуговування для студентів Ilgaz Tourism and Hotel Management School в Cankiri Karatekin University, Туреччина. Неймовірно атмосферна програма академічної мобільності для викладачів об’єднала представників України, Тунісу, Камеруну, Боснії та Герцеговини.  Колеги із Туреччини продемонстрували найвищий рівень гостинності та фаховості, тож маємо перспективний план подальшої співпраці.





    
   

 Людмила Безугла та Марія Бєлобородова отримали грант на видання навчального посібника в рамках міжнародного проєкту «Україна цифрова: Забезпечення академічної успішності в умовах кризи, 2023», що виконується НТУ «Дніпровська політехніка» (Україна) у складі мережі німецьких і українських університетів за координації  Технічним університетом у Дрездені при грантової підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD).




   

Людмила Безугла відібрана для участі  в академічній мобільності у проєкті EMDIAC «Embracing Digitalization in the Academia: International Collaboration for Capacity Building and Innovation”, що реалізується за підтримки Swedish Institute в НТУ «Дніпровська політехніка» (заплановано з 23.10.2023 по 27.10.2023). Зокрема, в Linköping University проводять дослідження культурної спадщини (Tema Q) та її соціальний, творчий, економічний, правовий та політичний аспекти.




Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2025 Інформація про сайт