Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

ШАНОВНІ ШКОЛЯРІ!

На базі кафедри туризму та економіки підприємства Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» започатковано Школу юного економіста з метою популяризації економічних знань, виявлення школярів, схильних до економічного аналізу, допомоги вчителям економіки середньої школи у проведенні занять.

До Школи зараховуються учні молодших класів з 7 до 10 років, старших класів з 11 до 17 років.

Навчання у школі здійснюється на комерційній основі. Щомісячна плата за навчання становить 250 грн. Програма Школи розрахована на 7 місяців з 11 грудня 2017 року по 15 липня. Після завершення навчання видається СЕРТИФІКАТ.

Слухачам школи надається можливість отримати читацький квиток для відвідування читальних залів наукової бібліотеки університету.

Навчання у школі допоможе вам:

 поглибити свої знання з економіки;

 оволодіти інструментами аналізу актуальних економічних питань;

 реалізувати свої можливості у сфері економіки;

 оволодіти основними якостями лідера;

 самовизначитися з майбутньою професією;

 обрати свій життєвий шлях, місце у суспільстві, розширити свої інтереси;

 підготуватися до вступу у ВНЗ, до виходу у доросле життя;

 ми не стверджуємо, що, закінчивши Школу, обов'язково кожен стане економістом, ми гарантуємо, Ви отримаєте базові знання, які зможете використовувати в подальшому житті, адже знати більше ніколи не завадить.

У Вас є унікальна можливість познайомитися з провідними викладачами університету (можливо майбутнього місця навчання), а також розробки індивідуальної програми навчання у Школі, відповідно до Ваших інтересів, що дозволить визначити той напрям економіки, який варто обрати в подальшому навчанні у ВНЗ, адже економіка така багатогранна.

Заняття проводяться – кожну суботу з 11.00 год. до 13.00 год., в 4 корп., 5 поверх, 86 кімната.

Записатися у Школу можна за тел. 097-846-78-40.

Додаткову інформацію з приводу навчання у школі можна отримати зателефонувавши за номером 097-846-78-40 – директор Школи Юрчишина Людмила Іванівна або на сайті кафедри туризму та економіки підприємства www.ep.nmu.org.ua.

Організатори школи щиро запрошують юних любителів економіки прослухати цікаві та пізнавальні лекції, взяти участь у ділових іграх та вирішенні ситуаційних завдань.

IMG_9773.JPG

IMG_9775.JPG

© 2006-2021 Інформація про сайт