Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Про освітню програму «Туризм»

Туризм є однією з найважливіших галузей світового господарства. Загальна сума надходжень від міжнародного туризму і міжнародних перевезень сягає 1,5 трлн. дол. США, або 3,5 млрд. дол. США щодня. Кількість міжнародних туристичних прибуттів вже давно перетнула позначку в 1,3 млрд. осіб.

За даними Всесвітньої туристичної організації, 266 млн. чол. у світі зайнято в індустрії туризму і пов’язаних з нею галузях. На долю міжнародного туризму (подорожі та пасажирські перевезення) припадає 30% світового експорту послуг і 7% від загального обсягу експорту товарів та послуг. Туризм як експортна категорія посідає п’яте місце у світі після експорту палива, хімікатів продуктів харчування і автопромисловості, і водночас – перше місце у багатьох країнах, що розвиваються. 

1.JPG 
У другій половині XX століття туризм перетворився на справжню індустрію, що включає: готельні підприємства, транспортні засоби, об'єкти харчування, розважального, пізнавального, ділового, оздоровчого, спортивного та іншого призначення, підприємства, що здійснюють туроператорську і турагентську діяльність, а також організації, що надають екскурсійні послуги і послуги гідів-перекладачів. Організаційну структуру сучасного туризму в Україні відображає наведена нижче схема, яка окреслює галузеві ринки туристичного бізнесу та сфери майбутньої професійної діяльності випускників.
2.JPG

Значний час приділяється мовній підготовці студентів, на що відводиться близько 2000 академічних годин. Загальна кількість годин з викладання англійської мови (як основної іноземної) відповідає підготовці перекладача. Вивчення другої мови відбувається за вибором студента. Значна увага приділяється практичній підготовці студентів. Навчальний процес передбачає низку виробничих практик та стажувань на близько 20 підприємствах Дніпра. Викладачі кафедри не тільки викладають теоретичні основи туризму, а й мають практичний досвід роботи у сфері туристичного бізнесу.

Під час навчання студенти мають можливості слухати лекції, брати участь у семінарах та тренінгах відомих українських та зарубіжних науковців та практиків туристичного бізнесу. Наші студенти активно залучаються до наукової роботи, беруть участь у наукових конференціях та круглих столах з туризму. Більшість студентів мають власні наукові публікації з різних аспектів туристичного бізнесу.

Більш детально...


Про освітню програму «Економіка підприємства» 

Світ переживає значні зміни, і зміни ці швидкоплинні.

Зараз ми можемо бачити на власні очі, як зникають колись могутні банки та промислові підприємства, як стають могутніми і починають диктувати свої умови колись бідні і малорозвинені держави. Можна багато сперечатися з приводу того, хто винен і що робити. Проте один факт не піддається сумніву: причинами усіх цих процесів є, насамперед, те, що називається економічними чинниками.

Економіка світу створюється не тільки і не стільки розмовами політиків на міждержавному рівні або блискавичними реакціями мільярдерів і фінансових геніїв. Вона багато в чому створюється зусиллями тих, хто зайнятий економічною роботою на рівні підприємств. Більше того, практично будь-який з уже згаданих володарів світу і грошей скаже обов'язково, що не зрозумів би економіку в світових масштабах, не пізнавши таємниць господарської діяльності фірми.

3.JPG

Якщо Ти активна і мисляча людина, якщо хочеш зайнятися діяльністю, яка буде мати практичну спрямованість, чіткі і безперечні орієнтири успіху, то освітня програма «Економіка підприємства» – саме для Тебе

Пам'ятай – дуже багато у твоєму житті залежить не від того, що Тобі говорять, а від того, наскільки самостійно Ти мислиш. На жаль, зараз стала поширеною думка про малу перспективність економічної професії, про перенасиченість фахівцями з економіки вітчизняного ринку праці. Так, швидше за все, думають люди, для яких байдужий стан Твого дому, Твого міста чи села, Твоєї країни – вирішення проблем економіки усіх цих "клітинок" буття належить саме економісту. Лінь і відсутність патріотизму, небажання щось змінювати у власному житті та житті ближніх породжують не дуже освічених економістів-випускників вузів. І це стосується не тільки українських вузів – при таких рисах характеру Ти з однаковим успіхом можеш опинитися в одній шерензі безробітних з випускником, наприклад, Гарвардської школи бізнесу.

Сподіваємося, що Ти зрозумів, що перспективи отримання якісної економічної освіти є в нашій країні, зокрема, у нашому місті. Як і протягом усього життя, дуже багато залежить від Тебе і Твого бажання вчитися. Життя дає Тобі шанси – Ти вибираєш, користуватися ними чи ні. 

Одним з таких шансів є вступ до Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» на освітню програму «Економіка підприємства».

Економістів за ступенем «магістр» готують для широкого кола підприємств різної галузевої приналежності.

Зацікавило? Тоді НТУ «Дніпровська політехніка» пропонує Тобі можливість не тільки отримати освіту економіста, а й поглибити свої знання іноземних мов, брати участь у міжнародних програмах, побувати в університетах Польщі, Чехії, Латвії, Литви, Білорусії, обмінятися знаннями із зарубіжними студентами. 

Крім того, Ти маєш можливість одержати кваліфікацію економіста з правом викладання економіки (ступінь магістра). Це означає, що з таким дипломом Ти можеш не тільки працювати на економічних посадах, але і викладати економіку на всіх рівнях – від школи до вузу.

Якщо ж Ти захочеш поглибити свої знання і стати вченим, то для цього в Тебе також є всі можливості – при університеті функціонують аспірантура і докторантура.

Ти бачиш, що перспектив більш ніж достатньо. Ці перспективи реальні.

Попит на таких фахівців буде існувати завжди: поки існує економіка будуть існувати і підприємства – її основа.

І Ти можеш стати справжнім господарем у цьому напрямку. Саме в руках економіста важелі управління економічними системами різних рівнів. Більше того, без міцних економічних знань управлінська діяльність стає або безглуздою, або навіть шкодить всьому суспільству.

Сподіваємося, що наша відверта бесіда допомогла тобі зрозуміти, наскільки потрібні і важливі економічні науки. Подумай про своє майбутнє. Ми впевнені, що Ти прислухаєшся до наших порад і вибереш наш університет і нашу освітню програму «Економіка підприємства».

Більш детально...


На головну

© 2006-2023 Інформація про сайт