Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Заходи

Кафедра туризму та економіки підприємства для студентів проводить екскурсії на підприємствах України, студентські наукові конференції, тренінги тощо. 


Останні заходи:

27 вересня відзначається Всесвітній день туризму, і ми не могли лишитись осторонь! Кафедра туризму та економіки підприємства з такої нагоди та просто задля гарного настрою провела Travel Quiz, в якому прийняли участь студенти груп 242-20-1 та 242-20ск. Наші майбутні фахівці туристичної сфери продемонстрували свої знання, логічне мислення і навіть везіння. Вітаємо переможців!

Детальніше


26.03.2021 – кафедра туризму та економіки підприємства радо зустрічала друзів з Дніпровського транспортно-економічного коледжу. День був дуже насичений - це і знайомство з історією одного з найстаріших навчальних закладів міста, і цікава екскурсія в геолого-мінералогічний музей університету, і, безперечно, спілкування про туризм, його проблеми та перспективи, про майбутніх фахівців туріндустрії, якими вони повинні бути, якими компетенціями володіти.


11.03.2021 – зустріч із стейкхолдерами "Академічна доброчесність" 

Викладачі та студенти (гр. 242-18-1) кафедри туризму та економіки підприємства долучилися до обговорення проблем академічної доброчесності, набуття студентами навичок якісного академічного письма та багатьох інших питань щодо дотримання етичних принців в освітньому процесі та запобігання академічного плагіату на вебінарі, організованому StrikePlagiarism.com.
 


27.01.2021 – зустріч із стейкхолдерами "Сільський та етнотуризм" 

Світ змінюється з шаленою швидкістю... те, що вчора було недосяжним, сьогодні звичне явище... і, навпаки, те, що ми вважали чимось повсякденним, виявляється непотрібним... Туризм сьогодні - це надзвичайно динамічна сфера, яка не лише зазнає впливу інших сфер, а й сама формує ставлення до себе... це сфера, яка приймає тих, хто прагне постійного розвитку, професійного росту, розширення знань... Пандемія коронавірусу внесла корективи у всі сфери життєдіяльності, не оминувши і туріндустрію. На жаль, параліч туристичної сфери спостерігався у всьому світі...і це зумовлює повне перезавантаження, повну перебудову не лише туристичної галузі, а й підходів до підготовки фахівців туріндустрії... якими сьогодні повинні бути фахівці сфери туризму, якими володіти компетенціями, що знати, вміти... як реагувати на ті, чи інші явища та обставини... що таке сільський та етнотуризм... про це та інше говорили сьогодні на зустрічі зі #стейкхолдери Біленко (Дека) Світланою Миколаївною, майстром петриківського розпису, співзасновницею #етносадиба "Миколин хутір" та Біленком Василем Григоровичем, директором Центру народного мистецтва "Петриківка." Дякуємо за цікаве спілкування і надзвичайно цінні поради щодо формування освітньої програми за спеціальністю 242 «Туризм».

23.05.2017 Фотозвіт екскурсії на Інтерпайп

На кафедрі економіки підприємства Державного вищого навчального закладу "Національний гірничий університет" стало доброю традицією організовувати для студентів екскурсії на підприємства. Ось і зараз ми знайомимося з INTERPIPE - четвертої за рівнем потужностей трубною компанією світу, третьої в світі по виробництву і постачанню залізничних коліс, найбільшим світовим постачальником силікомарганцю. Сьогодні частка компанії на світових ринках безшовних труб складає 4,1%, залізничних коліс - 10%, марганцевих феросплавів - більше 11%.


Подробнее


18.04.2012 – 67 студентська конференція "Тиждень студентської науки" 

18 квітня 2012 року пройшла чергова (вже 67) конференція студентської науки "Тиждень студентської науки". Студенти представили на розгляд колег і викладачів свої роботи. Фото...


10.10.2011 – ПАТ "Запорізький автомобілебудівний завод"

ПАТ "ЗАЗ"10 жовтня 2011 року викладачі Пашкевич М.С., Рожко Ю.С., Сьоміна С.С. і студенти 2-го курсу спеціальності "Економіка підприємства" Державного ВНЗ "Національний гірничий університет" відвідали ПАТ "Запорізький автомобілебудівний завод" – єдине в Україні підприємство, що володіє повним циклом виробництва легкових автомобілів, що включає штампування, зварювання, фарбування, обладнання кузова і складання автомобіля. На заводі створено і постійно удосконалюється якісно нове сучасне високотехнологічне виробництво. Співробітники ПАТ "ЗАЗ" провели екскурсію по виробничим цехам підприємства: пресове виробництво, зварювальне виробництво, складальне виробництво, ділянка випробування. Фото...


17.02.2011 – ДП "НВО "Павлоградський хімічний завод"

ДП "НВО "Павлоградський хімічний завод"17 лютого 2011 року викладачі і студенти кафедри відвідали Державне підприємство "Науково-виробниче об`єднання "Павлоградський хімічний завод" (ДП "НВО "ПХЗ"), яке  було засновано в 1929 році як підприємство з випуску вибухових матеріалів. На сьогоднішній день ДП "НВО "ПХЗ" –  одне з провідних підприємств в Україні по: виробництву вибухових речовин, сумішевих твердих ракетних палив та виробів з ними, буропідривних робіт; утилізації різних видів боєприпасів, непридатних для зберігання та використання, твердого ракетного палива; проведенню наукових досліджень у галузі розробки високоенергетичних матеріалів і виробів, розробки технології виготовлення і утилізації вибухових матеріалів і виробів;  проектування і конструювання процесів і обладнання для виробництва та утилізації вибухопожежонебезпечних матеріалів та виробів, процесів і нестандартного обладнання для виробництва полімерних і композиційних матеріалів. Фото...


11.06.2010 – Teambuilding "В Гірнику"

11 червня 2010 року в спортивно-оздоровчому таборі "Гірник" пройшов об'єднаний тренінг  для викладачів і студентів кафедри із назвою "Teambuilding". Викладачі і студенти поєдналися у команди та намагалися пройти ряд випробувань, показавши, що вони вміють діяти як одне ціле.  Фото...


На головну

© 2006-2021 Інформація про сайт