Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Студент?! Test-drive

Кафедра "Туризму та економіки підприємства" Інституту економіки Національного технічного університету "Дніпровська політехніка" пропонує сьогоднішнім абітурієнтам на один день перетворитись на справжніх студентів. Відчути на смак граніт науки, спробувати себе в новій ролі, пройти всі студентські випробування, дізнатись більше про минуле та сьогодення кафедри економіки підприємства та університету – і все це за один день! В програмі: цікаві лекції, бізнес-тренінги, ситуативні ігри.

Профорієнтаційний захід "Студент?! Test-drive"

Зустріч з абітурієнтами. 30 січня 2018 року відбувся профорієнтаційний захід "Студент?! Test-drive".

Також було проведено екскурсію музеем університету.

Кафедра економіки підприємства Державного вищого навчального закладу «Національний гірничий університет» запрошує учнів 11 класу на профорієнтаційний захід «Студент!? test-drive», який відбудеться 31 жовтня 2018 року о 11.00. Захід передбачає ознайомчу лекцію, бізнес-гру та екскурсію по університету.

Реєстрація учасників з 10.15 до 10.30 год. в кімн. 99, корп. 4 (5 поверх).

Відповідальна особа: асистент кафедри економіки підприємства Шагоян Світлана Миколаївна.

23 листопада 2017 року кафедра економіки підприємства вдруге провела профорієнтаційний захід "Студент?! Test-drive" для школярів.
07 квітня 2017 року кафедра економіки підприємства вперше провела профорієнтаційний захід "Студент?! Test-drive" для школярів. Вони мали можливість один день побути студентами Національного гірничого університету: прослухати ознайомчу лекцію, прийняти участь у бізнес-грі.ЧЕКАЄМО ВАС НАСТУПНОГО РАЗУ!


На головну

© 2006-2021 Інформація про сайт