Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

4.JPG


З 02 по 06 грудня 2020 року на кафедрі туризму та економіки підприємства НТК «ДП» проходила Міжнародна науково-освітня олімпіада з туризму!

 

Шановні учасники Олімпіади! Щиро дякуємо Вам за проявлений інтерес до нашого заходу! Завжди намагаємося розробити цікаві завдання, які охоплювали б якомога більше аспектів туріндустрії. Адже сьогодні туризм – надзвичайно динамічна сфера, фахівці якої повинні постійно професійно розвиватися, розширювати свої знання... Тобто туризм – це сфера, яка вимагає постійного руху вперед, постійної активної роботи над собою, розробки нових нестандартних підходів і рішень... Ваші відповіді перевершили наші очікування: надзвичайно змістовні й обґрунтовані, так і хочеться поринути разом з Вами у неймовірні подорожі, побувати у найцікавіших місцях нашої планети... Ви показали високі знання і гідний професіоналізм у сфері туріндустрії! Як завжди, нам надзвичайно складно було виявити найкращих, адже всі роботи гідні уваги, особливо творчі завдання, але Олімпіада передбачає переможців… Ось вони – переможці чергової Міжнародної науково-освітньої олімпіади з туризму серед усіх категорій учасників (школярі, студенти, викладачі, фахівці):

 

1 місце

Батейко Дмитро Сергійович (Відокремлений структурний підрозділ Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій);

Лепкий Михайло Іванович (Луцький національний технічний університет);

Рубаха Владислав Анатолійович (Відокремлений структурний підрозділ Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій);

Шаповал Ксенія Віталіївна (ДНЗ «Дніпровський транспортно-економічний коледж»);

Ярмолюк Ольга Олександрівна (Рівненський коледж економіки та бізнесу);

Баденчук Дарина Борисівна (Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 – ліцей Луцької міської ради»);

 

2 місце

Конох Олена Андріївна (Відокремлений структурний підрозділ Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій, туристична агенція «UA-Тур»);

Савич Уляна Вікторівна (Відокремлений структурний підрозділ Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій);

Лісковська Ганна Олексіївна (Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка);

Корнієнко Аліна Володимирівна (Хмельницький національний університет);

Бикадорова Валерія Євгенівна (ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»);

Горяна Анна Костянтинівна (Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» (Дніпро));

Гришина Уляна Олексіївна (Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» (Дніпро));

Заблуда Мирослава Романівна (ЗСШ №18, м. Новомосковськ).

Ельамір Амір Ашрафович (ЗСШ №6, м. Новомосковськ);

Тройкало Інга Валеріївна (КЗО «Спеціалізована школа №67 еколого-економічного профілю»);

Залунін Володимир Богданович (ЗСШ №6, м. Новомосковськ );

Кошель Микола Миколайович (Дніпровський обласний ліцей інтернат фізико-математичного профілю);

 

3 місце

Кучерук Вікторія Вікторівна (Національний університет фізичного виховання і спорту України (Київ));

Пилипенко Валерія Ігорівна (Львівський інститут економіки і туризму);

Тарасенко Вікторія Анатоліївна (Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» (Дніпро));

Волошина Валерія Сергіївна (Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка);

Суботіна Анастасія Володимирівна (Вінницький національний аграрний університет);

Романюк Олена Русланівна (Одеський державний екологічний університет);

Давидова Дар’я Борисівна (Одеська національна академія харчових технологій);

Куценко Михайло Адрійович (Національний університет фізичного виховання і спорту України);

Сухомінська Лілія Романівна (ЗСШ №6, м. Новомосковськ);

 

Організаційний комітет Міжнародної науково-освітньої олімпіади з туризму вважає за доцільне відмітити дипломами учасників, які, на жаль, не стали призерами, але вразили своїми детально розробленими турами, креативною відеопрезентацією та цікавими ідеями логотипу:

 

Кацмаза Марія Сергіївна (Уманський Державний педагогічний університет імені Павла Тичини, ННІ економіки та бізнес-освіти);

Диба Софія Андріївна (Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» (Дніпро));

Баліцька Дар’я Миколаївна (Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» (Дніпро));

Панасенко Юлія Юріївна (Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» (Дніпро));

Горбатюк Наталія Анатоліївна (Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» (Дніпро));

Лазько Дар’я Олегівна (Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» (Дніпро));

Козинець Альона Петрівна (Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» (Дніпро));

Ткаченко Світлана Юріївна (Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка);

Леонець Антон Русланович (Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка);

Петров Євгеній Віталійович (Національний університет фізичного виховання і спорту України (Київ));

Купар Ангеліна Сергіївна (Ужгородський національний університет);

Струтовська Юлія Станіславівна (Хмельницький національний університет);

Яцкова Анна Олександрівна (Хмельницький національний університет);

Хитрик Софія Андріївна (Вінницький національний аграрний університет);

Провозьон Єлизавета Романівна (Київський державний коледж туризму та готельного господарства);

Степаненко Дар’я Олексіївна (ДНЗ «Дніпровський транспортно-економічний коледж»);

Рябцева Софія Геннадіївна (ДНЗ «Дніпровський транспортно-економічний коледж»);

Стельмащук Владислава Андріївна (Рівненський коледж економіки та бізнесу);

Грижак Валерія Юріївна (Коледж Київського міжнародного університету);

Березовська Ксенія Олександрівна (Одеська національна академія харчових технологій).

 

Дипломами за оригінальні відповіді на окремі завдання відзначено наступних учасників:

 

за розробку унікального туристичного туру:

 

Гаркава Ольга Сергіївна (Уманський національний університет садівництва);

Пузь Анастасія Ігорівна (Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» (Дніпро));

Яремчук Ольга Валеріївна (Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка);

Заріцький Олексій Іванович (Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка);

Сербіна Анастасія Олексіївна (Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка);

Павлусь Софія Василівна (Ужгородський національний університет);

Прокопенко Наталія Віталіївна (Київський державний коледж туризму та готельного господарства);

Корнєва Влада Вячеславівна (Львівський інститут економіки і туризму);

 

за оригінальну та цікаву точку зору при формулюванні відповідей:

 

Байгузіна Єлизавета Димитріївна (Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» (Дніпро));

Сінцов Максим Олексійович (Одеська національна академія харчових технологій).

 

Решта учасників отримають сертифікати про участь в Міжнародній науково-освітній олімпіаді.

Бажаємо всім учасникам Олімпіади подальших успіхів, креативних ідей, цікавих подорожей, і сподіваємося на співпрацю в майбутньому!

14 грудня о 12:00 запрошуємо всіх учасників Олімпіади на онлайн-зустріч на платформі ZOOM. На жаль, через технічні обмеження, ми не можемо ознайомитися на конференції з презентаціями усіх учасників, а їх у цьому році 148, але результати призерів Олімпіади варті того, щоб їх побачили всі.

 Запрошення на онлайн-зустріч на платформі ZOOM буде надіслано 13.12.2020р.

 

© 2006-2021 Інформація про сайт