Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ОСВІТНЯ ОЛІМПІАДА З ТУРИЗМУ

Олімпіада з туризму

Завантажити інформаційний лист (213,4 Кб)

Мета олімпіади – підвищення інтересу школярів, студентів, викладачів та інших зацікавлених осіб до теоретичних і прикладних аспектів туризму.

ПРАВИЛА УЧАСТІ

Для того, щоб взяти участь в олімпіаді, необхідно заповнити заявку на участь і надіслати її нам на електронну пошту разом зі сканкопію оплати до 01.02.2019 р. включно. Всім, хто надіслав копію підтвердження оплати за участь в олімпіаді і заявку, ми 04.02.2019 р. відправляємо на електронну пошту відповідні завдання, вирішення яких кожен учасник повинен надіслати нам на нашу електронну пошту (vmshapoval2017@gmail.com) до 08.02.2019 р. включно. Назва файлу рішення в форматі Microsoft Word обов'язково повинна містити прізвище учасника (наприклад, «Рішення олімпіади Іванов» без лапок).

Перевірка завдань закінчиться 11.02.2019 р., тоді ж будуть оголошені і переможці олімпіади, а потім буде організована розсилка сертифікатів всім учасникам і дипломів переможцям. Розсилка буде проходити протягом двох тижнів з моменту оголошення підсумків олімпіади.

Сертифікати і дипломи будуть відправлені всім учасникам олімпіади Укрпоштою / Новою поштою / електронною поштою (за вибором учасника).

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ

Оргвнесок для учасників з України

150 грн – оплата оргвнеску за участь в олімпіаді з метою відшкодування організаційних, видавничих, поліграфічних витрат і витрат з пересилання матеріалів (сертифікатів, дипломів) учасникам олімпіади в інші міста України.

Учасникам з України платити слід за банківськими реквізитами, вказаними нижче:

Отримувач

Герасименко Тетяна Володимирівна

(вказувати повністю)

Р/р: 5168742718314366

Банк отримувача

АТО КБ «ПриватБанк», ЄДРПОУ: 14360570

Внутрішньобанківський код: 04626804003706000000

Призначення платежу

За участь в олімпіаді з туризму

(вказати ПІБ учасника)

Якщо учасників олімпіади декілька, оплатити можна за всіх учасників однієї загальною сумою.

Оргвнесок для учасників з країн СНД (крім України)

250 грн – оплата оргвнеску за участь в олімпіаді з метою відшкодування організаційних, видавничих, поліграфічних витрат і витрат з пересилання матеріалів (сертифікатів, дипломів) учасникам олімпіади в інші країни (крім України).

Учасникам з країн СНД (крім України) платити слід через системи грошових переказів Western Union, Unistream і ін. Переклад необхідно зробити на ім'я Герасименко Тетяна Володимирівна, м Дніпро (Gerasimenko Tatyana Vladimirovna, Dnipro). Якщо учасників олімпіади декілька, переклад можна зробити однією загальною сумою.

СТРУКТУРА ОЛІМПІАДИ

Олімпіада складається з трьох блоків.

I блок – відкриті питання. Учасник олімпіади повинен відповісти на три відкритих питання, які передбачають повну і розгорнуту відповідь.

II блок – рішення кейса. Учасник олімпіади повинен вирішити кейс на задану тему.

ІII блок – есе. Учасник олімпіади повинен написати есе на запропоновану тему.

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ

За результатами олімпіади будуть визначатися переможці, які посіли 1, 2 та 3 місця в кожній із секцій учасників (школярі, студенти, викладачі, інші учасники). При великій кількості учасників кількість призових місць збільшується. Особливими дипломами будуть відзначені найоригінальніші і нестандартні роботи. Результати будуть оголошені 11.02.2019 р.

УМОВИ УЧАСТІ В ОЛІМПІАДІ

Заявку на участь в олімпіаді необхідно надіслати до 01.02.2019 р. (включно) на електронну пошту: vmshapoval2017@gmail.com. До заявки слід додати копію документа про оплату.

Заявки, надіслані пізніше зазначеного терміну, до розгляду прийматися не будуть.

ОРГКОМІТЕТ ОЛІМПІАДИ

1. Шаповал В.М., доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки підприємства Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» голова оргкомітету.

2. Герасименко Т.В., кандидат геологічних наук, доцент, доцент кафедри економіки підприємства Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

3. Шпак Н.В., кандидат географічних наук, доцент кафедри економіки підприємства Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

4. Бондаренко Л.А., кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки підприємства Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

5. Цихмистро В.В., старший викладач кафедри економіки підприємства Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

КОНТАКТИ

З усіх питань звертайтеся за електронною поштою: vmshapoval2017@gmail.com.

Контактний телефон для термінових питань: +380679700001 – керівник олімпіади Шаповал Валентина Михайлівна.

© 2006-2019 Інформація про сайт