Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Студент?! Test-drive

Кафедра економіки підприємства

Кафедра "Економіки підприємства" Інституту економіки Державного вищого навчального закладу "Національний гірничий університет" пропонує сьогоднішнім абітурієнтам на один день перетворитись на справжніх студентів. Відчути на смак граніт науки, спробувати себе в новій ролі, пройти всі студентські випробування, дізнатись більше про минуле та сьогодення кафедри економіки підприємства та університету – і все це за один день! В програмі: цікаві лекції, бізнес-тренінги, ситуативні ігри.


Останні новини про "Студент?! Test-drive"30.01.2016 Профорієнтаційний захід "Студент?! Test-drive"

30 січня 2016 року відбувся профорієнтаційний захід "Студент?! Test-drive"


Подробнее
24.10.2014 Профорієнтаційний захід "Студент!? Test-drive"

Кафедра економіки підприємства Державного вищого навчального закладу «Національний гірничий університет» запрошує учнів 11 класу на профорієнтаційний захід «Студент!? test-drive».


Подробнее
23.11.2012 Профорієнтаційний захід "Студент?! Test-drive"

23 листопада 2012 року кафедра економіки підприємства вдруге провела профорієнтаційний захід "Студент?! Test-drive" для школярів.


Подробнее
07.04.2012 Новий профорієнтаційний захід "Студент?!Test-drive"

07 квітня 2012 року кафедра економіки підприємства вперше провела профорієнтаційний захід "Студент?! Test-drive" для школярів. Вони мали можливість один день побути студентами Національного гірничого університету: прослухати ознайомчу лекцію, прийняти участь у бізнес-грі.


Подробнее


ЧЕКАЄМО ВАС НАСТУПНОГО РАЗУ!


Переглянути усі новини про "Студент?! Test-drive"


На головну

© 2006-2019 Інформація про сайт